Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Novinky

 • Stránky: « Předchozí 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 21 Další »
 • Tetování 2/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Milí čtenáři, velice se omlouváme za menší zpoždění nového dubnového čísla Tetování. A co vás čeká v tomto dubnovém čísle? Hned na úvod začneme rozhovorem s krásnou německou tattoo modelkou Makani Terror, se kterou se můžete letos v květnu setkat na pražské konvenci. Z portálu Tattoo Models jsme tentokrát vyzpovídali nastávající maminku Vendulu Machovičovou z Děčína. Ze zahraničních tatérů vám představíme polského tatéra Piotra „Gie“ Nosika, žijícího ve Skotsku. Jeho zajímavá tvorba určitě uchvátí i vás! 
  Co se týče článků, tak Barun Otrubová pro vás připravila hned několik velmi zajímavých témat, konkrétně to jsou: Kontraindikace tetování aneb kdy mu říci ne, Kořeny japonského tetování, dále Plachetnice nejen pro námořníky, Symbolika tetovaných růží, Tetování v těhotenství, Tetování ze stříbrného plátna, Vikinská tetování, Pam Nash – první dáma tetování nebo také Tattoo Postcards. Určitě velmi zajímavý a poučný článek o „Zakázaných motivech“ v tetování, stojí rozhodně za přečtení. Pavel J.Hejátko pro vás připravil článek o přírodním ošetření tetování nebo vás v seriálu Svět tattoo inspirace seznámí s americkým malířem Frankem Frazzetou. Nechybí ani reportáže z 19th Tattoo Convention Milano. Najdete zde samozřejmě také galerii nebo vzory pro tetování, a spoustu dalších zajímavostí. Přejeme vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování.
  Cena:99.00»70.00
 • Tetování 1/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Ahoj všichni, vstoupili jsme do dalšího společného roku 2014 a vám se dostává do rukou první číslo již čtrnáctého ročníku magazínu Tetování. Od letošního roku bude magazín Tetování vycházet také v elektronické podobě, takže se máte určitě na co těšit. Tak, jak jste si zvykli loni, bude i letos uvnitř každého čísla dívka z České nebo Slovenské republiky, kdy nejen pro tyto účely jsme rozjeli projekt nazvaný Tattoo Models Cz/Sk -www.tattoomodels.cz/sk. Také pro vás stále doplňujeme nové zboží na našem e-shopu www.tetovani.com
  A teď už o obsahu, tedy co vám nabídneme v tomto čísle. Jako první vás seznámíme s českou dívkou z titulní strany, a to s Anett the Smurfette. Pro vnitřní profil tohoto prvního letošního čísla jsme tentokráte vybrali muže, Davida Loukotku, závodníka, který reprezentuje Českou republiku v Hydro GP. Svým uměním tetování se vám pochlubí Iwan Yug z Moskvy a nepřehlédněte ani reportáž z 4th Tattoo Convention v Bruselu. Ani v tomto čísle nechybí zajímavé články od Barun Otrubové, jako například Funkce tetování v soudobé společnosti, Když se tetuje jednorožec - Unicorn Tattoo, Game Tattoo - tetování z PC a videoher, Péče o tetování - fakta a mýty, Tetovací šablony – stencils, Tetování zvířat - kontroverze versus identifikace, Tetování Eskymáků, Tetování z cirkusu, Vězeňská tetování nebo jak Rick Genest přežil svou vlastní smrt a proměnil se v zombie. Nechybí zde
  ani osvědčené rubriky, jakými jsou vzory na tetování nebo galerie českých a slovenských tatérů a další zajímavosti.
  Cena:99.00»70.00
 • Tetování 6/2013

  Magazíny TETOVÁNÍ

  6/2013
  Co vás čeká v tomto letos již posledním čísle magazínu Tetování?
  Na titulní straně můžete vidět krásnou potetovanou německou modelku DaSuesse. Z Tattoo Models Cz/Sk jsme tentokrát vyzpovídali slečnu Ingrid Cherie ze Slovenska.
  Svým uměním tetování se pochlubí Ivan Bukharov z Moskvy. Určitě nepřehlédněte recenzi na novou knihu Black Tattoo Art 2 z produkce Edition Reuss, je to pokračování velmi úspěšné knihy Black Tattoo Art. Barun Otrubová vás zavede mezi lovce lebek a seznámí s tetováním kmene Mundurukú. Osvětlí vám, co obnáší založení živnosti na Piercing. Jestli se dá tetovat oční bulva se dozvíte v článku Eyeball Tattoo. Zjistila pro vás také 10 nejtetovanějších
  míst na těle, seznání vás s Julií Gnuse, která měla takzvanou upíří nemoc a proto se nechala celá potetovat. Dále pro vás připravila Kouzlo jménem Tattoo Flash, Nápisy v tetování, Geometrický Tattoo Styl, Cestovatelská tetování, Oldschool vs Newschool, nebo Tetování z ptačí říše. Najdete zde i reportáže z konvencí, 16th Tattoo Expo Barcelona a 4th Tattoo Action Česká Třebová.
  Za celou redakci vám přejeme veselé Vánoce, bohatého Ježíška, vše NEJ a ještě více kérek do nového roku 2014. Váš magazín Tetování.
  Cena:99.00»60.00
 • Tetování 5/2013

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Co vás čeká v předposledním letošním čísle? Tentokrát vám nabídneme exkluzivní rozhovor s holandskou kráskou z titulní strany- s Katy Gold. Z portálu Tattoo Models Cz/Sk jsme tentokrát vyzpovídali dívku ze Slovenska, Ann Van Garrett. Co se týče recenzí na knihy, ani ty nebudou chybět - německé nakladatelství Edition Reuss vydalo další dvě knihy a tak vám na jednu z nich, konkrétně na „Day of the Dead Tattoo“, přinášíme recenzi. Dále vám své umění tetování předvede mistr Stefano Alcantara z Peru, který dnes žije a tetuje v New Yorku. Barun Otrubová si pro vás tradičně připravila hned několik zajímavých článků: Aftercare - rychlé hojení a krásné barvy, Hazzard Tattoo, Mike Belzel - tetování na dřevě, dále také něco o tetovacích jehlách, o životě Kat von D nebo seznámení s tetováním gangu MS 13. Pavel J. Hejátko vám pak osvětlí, jak to bylo a je se světovými piercing organizacemi nebo prozradí, co znamená Che Guevara tattoo. Najdete zde samozřejmě také galerii nebo vzory pro tetování a spoustu dalších zajímavostí. Přeji vám příjemné chvílestrávené s vaším - naším magazínem Tetování.
  Cena:99.00»60.00
 • BLACK TATTOO ART 2

  Knihy

  Modern Expressions of the tribal

  Velký formát: 24,5 cm x 31,5 cm

  448 stran

  Text v němčině, angličtině 

  Cena: 2500Kč / 98,00Euro
  Cena:2500.00»1350.00
 • Day of the Dead Tattoo Artwork Collection

  Knihy

  Skulls, Catrinas, Cult and Culture of the Dead
  Cena:1950.00
 • Tetování 4/2013

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Srpnové číslo s větším počtem článků! 
  Hned na úvod začneme rozhovorem s dívkou z titulní strany Michaelou Bubeníkovou ze Slovenska. Z českých dívek jsme z modelingového portálu Tattoo Models Cz/Sk vybrali 26letou Alici Heinzovou, z České republiky. Dále vám představíme Lucky Diamonda Riche, který se v roce 2006 zapsal do Guinnessovy knihy rekordů jako nepotetovanější muž světa. Někteří z vás ho mohli potkat na různých evropských konvencích, kde předvádí svá cirkusová vystoupení a freakshow. Nechybí ani profil špičkového amerického tatéra Rona Russa a ukázky jeho prací. Samozřejmě najdete i tradiční reportáže z akcí, pro tentokrát z pražské konvence 15th Tattoo Convention Praha, spojenou s Miss Tattoo Convention Praha. Barun Otrubová vás zavede do světa komiksového tetování, také vás seznámí s mořeplavcem jménem Jules Dumont d‘Urville – a jeho cestami za tetováním. Dále pro vás připravila následující články: o Henně, Neotradicional tattoo, Labužnická tetování nebo Tetování podle povolání. Vysvětlí vám, co vlastně znamená WhiteInk Tattoo a v neposlední řadě vás seznámí s věčným tématem v tetování – Písmem. Nakonec vás provede jedním bizarnějším tématem - Tetováním pohlavních orgánů. Pavel J. Hejátko pro vás zpracoval článek Piercing – mystifikace a realita. A spoustu dalšího už se dočtete v našem -vašem magazínu Tetování.
   
  Cena:99.00»60.00
 • Protat After Care Sun Screen SPF 30 - momentálně vyprodaný

  Přípravky na ošetřování čerstvého tetování

  Dokonale ochrání vaše nové i starší tetováni proti slunečnímu záření. Svými ochrannými vlastnostmi podporuje barevnou stabilitu pigmentu a zároveň blokuje vznik volných radikálů a posiluje přirozené ochranné vlastnosti kůže. 
  Cena:249.00
 • Stránky: « Předchozí 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 21 Další »